
Акустична колонка Klipsch RP-140D
18 277 ₴
- В наявності
- Код: 58239330
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Поличний динамік/настінний динамік Klipsch RP-140D On-Wall - чорний Чому варто вибрати Klipsch RP-140D On-Wall? Стриманий і сучасний Книжкова чи альбомна орієнтація – використовуйте, як вам подобається Сучасні перетворювачі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 2 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 15023 |
| Мoдель | RP-140D |
| Максимальна потужність | 200 W Вт |
| Марка | Klipsch |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 200 W |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 69-25000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 277 ₴

