
Саундбар Klipsch RP-440D
49 688 ₴
- В наявності
- Код: 58239327
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний саундбар довжиною 65 см економить простір без втрати якості звуку. Чистий і простий промислово дизайн ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Klipsch має багаторічний досвід у сфері домашнього кінотеатру та об'ємного 3D-звуку з підтримкою форматів Dolby Atmos і DTS:X. Акустична система включає 6 драйверів, що забезпечують кінематографічну обробку звуку. Можна додати додаткові колонки Klipsch як задні динаміки для занурюючого об'ємного звучання. Підключення до телевізора через кабель HDMI, налаштування в домашній мережі Wi-Fi через програму HEOS. Попередньо запрограмовані коди дистанційного керування дозволяють керувати саундбаром пультом телевізора. Сумісність з телевізорами 4K, Dolby Vision і HDR10 забезпечує перегляд з високою контрастністю, деталізованим зображенням і насиченими кольорами. Технологія eARC отримує аудіосигнали, включаючи Dolby Atmos, безпосередньо з телевізора. Інтегровані провідні музичні сервіси: Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer через Wi-Fi, AirPlay 2 та Bluetooth. Підтримує відтворення музики високої роздільної здатності: FLAC 192 кГц/24 біти, WAV, ALAC та DSD 2,8/5,6 МГц. Вбудована платформа HEOS створює мультирумну систему — синхронізуйте додаткові колонки та ресивери для відтворення музики по всьому будинку. Сенсорна панель керування світиться при наближенні руки, дозволяючи регулювати гучність, відтворення та пропускати треки. Можливість підключення бездротового сабвуфера для посилення басу. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Вид товару | Саундбар |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 3 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 15020 |
| Мoдель | KLIPSCH RP-440D |
| Марка | Klipsch |
| Номінальна потужність RMS | 50 W |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 65-25000 Hz |
| Ефективність | 92 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 688 ₴

