
Підлогова колонка Indiana Line Tesi 561 чорний дуб пара
32 913 ₴
- В наявності
- Код: 57503855
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова 2,5-смугова колонка Indiana Line Tesi 561 — це акустична система італійського виробництва, розроблена для кімнат прослуховування площею 16-25 м². Модель поєднує класичні форми з сучасними закругленими кутами, оздоблена вініловим шпоном і доступна в колірних варіантах чорний дуб або світлий горіх. Корпус опирається на елегантну лаковану основу з двома внутрішніми посиленнями для підвищеної жорсткості. Акустична система включає 26-мм купольний твітер із шовковим куполом та неодимовим магнітом, 160-мм НЧ-перетворювач і 160-мм басовий динамік з великим лінійним вильотом діафрагми. Діафрагма виготовлена із суміші поліпропілену та слюди, що забезпечує жорсткість для точного відтворення мікродеталей. Стаціонарний фазовий конус в центрі НЧ-динаміка забезпечує широке розсіювання середніх частот. Басовий перетворювач із целюлозною мембраною характеризується теплим і потужним звучанням нижчих частот. Порт фазоінвертора розташований спереду, що дозволяє встановлювати колонку близько до стіни. Твітер-фільтр використовує тільки повітряні котушки та фольгові конденсатори для чистих високих тонів із відкритим звучанням. Номінальний опір 4 Ом, рекомендована потужність підсилювача 30-150 Вт. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indiana Line |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 2.5 |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна частота | 23000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Фазоінверторна |
| Колір корпусу | Чорний дуб |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 90 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 985 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 30 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 150 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13.7 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Tesi 561 |
| Марка | Indiana line > Kolumny podłogowe Indiana line |
| Низькочастотний перетворювач | 160mm |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 120 W |
| Будівництво | 3 drożna |
| Твітер | 26mm |
| Колір | Чорний |
| Частотна характеристика | 35-22000 Hz |
| Ефективність | 92 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 913 ₴


