
Акустичні колонки Taga Harmony TAV-606 v.3 5.0 Modern Wenge комплект
28 597 ₴
- В наявності
- Код: 56902406
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір акустичних колонок Taga Harmony TAV-606 v.3 5.0 Modern Wenge призначений для домашніх кінотеатрів. Комплект включає 2 напольні колонки, 2 тилові колонки та 1 центральну колонку. Третє покоління популярного комплекту відрізняється оновленим дизайном, поліпшеними перетворювачами та кросовером. Напольні колонки мають триполосну конструкцію з 4 перетворювачами, потужність 90 Вт RMS, чутливість 90 дБ, частотний діапазон 40-25000 Гц. Тилові колонки двополосні з 2 перетворювачами, потужність 50 Вт RMS, чутливість 86 дБ. Центральна колонка двополосна з 3 перетворювачами, потужність 50 Вт RMS, чутливість 88 дБ. Корпус з дерева, оформлення фазоінвертора переднього типу. Рекомендована потужність підсилювача 20-120 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taga Harmony |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість смуг | 5 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага підлогової колонки | 13.5 |
| Вага тилової колонки | 2.34 |
| Вага центральної колонки | 3.32 |
| Висота підлогової колонки | 98 |
| Висота тилової колонки | 26.5 |
| Висота центральної колонки | 16.5 |
| Глибина підлогової колонки | 25 |
| Глибина тилової колонки | 14.5 |
| Глибина центральної колонки | 14.5 |
| Імпеданс | 6 |
| Конструкція підлогової колонки | 3-смугова, 4 перетворювачі |
| Конструкція тилової колонки | 2-смугова, 2 перетворювачі |
| Конструкція центральної колонки | 2-смугова, 3 перетворювачі |
| Максимальна частота | 25000 |
| Мінімальна частота | 40 |
| Мoдель | TAV-606 v.3 5.0 |
| Потужність | 100 |
| Потужність підлоги колонки RMS | 90 |
| Потужність тилової колонки RMS | 50 |
| Потужність центральної колонки RMS | 50 |
| Перетворювач високочастотний | 25 мм |
| Перетворювач низькочастотний | 2 x 165 мм |
| Перетворювач середньочастотний | 133 мм |
| Чутливість | 90 |
| Чутливість підлогової колонки | 90 |
| Чутливість тилової колонки | 86 |
| Чутливість центральної колонки | 88 |
| Ширина підлогової колонки | 23 |
| Ширина тилової колонки | 16.5 |
| Ширина центральної колонки | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 597 ₴





