
Акустичні колонки Tonsil Altus 300 Венге напольні 150 Вт пара
46 894 ₴
- В наявності
- Код: 56573516
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустичні напольні колонки Tonsil Altus 300 у кольорі венге. Польського виробництва, виконані у вигляді пари для стереофонічного відтворення. Номінальна потужність RMS становить 150 Вт, максимальна потужність 300 Вт. Діапазон частот 30-18000 Гц забезпечує відтворення всього спектра звуку від низьких басів до високих частот. Чутливість 91 дБ. Імпеданс 8 Ом. Вага однієї колонки 24 кг. Колонки підходять для використання в домашніх аудіосистемах та забезпечують якісне звучання в приміщеннях середнього розміру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TONSIL |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 30 Гц |
| Потужність | 150 Вт |
| Розмір динаміка | 12 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Венге |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 91 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 970 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Товщина стінок колонки | 15 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 300 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 80 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Altus 300 |
| Марка | Tonsil > Kolumny podłogowe Tonsil |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 30-18000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 894 ₴

