
Підсилювач Pioneer SX10AE стерео 100 Вт 2.1 каналів чорний
22 227 ₴
- В наявності
- Код: 56495680
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стерео ресивер Pioneer SX10AE чорного кольору з потужністю 100 Вт (6 Ом) та 2.1-канальною конфігурацією. Оснащений FM-тюнером з функцією RDS, вбудованим модулем Bluetooth та підтримкою DLNA для потокового аудіо. Має цифрові входи S/PDIF оптичний та коаксіальний, аналогові входи RCA, вихід на сабвуфер. Функції включають перетворювач ЦАП (D/A), дисплей та пульт дистанційного управління. Вага 7 кг, розміри 435×147×321 мм. Відзначається якістю звуку, надійним виконанням та зручністю використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Стан | Новий |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| RDS | Да |
| Вага | 7 |
| Глибина | 321 мм |
| Дисплей | Да |
| Імпеданс динаміків | 6 Ом |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Кількість цифрових входів коаксіальних | 1 |
| Кількість цифрових входів оптичних S/PDIF | 1 |
| Кількість цифрових виходів оптичних S/PDIF | 1 |
| Мoдель | SX10AE |
| Потужність оточення | 100 (6 Ом) |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Особливості | FM-радіо, вбудований Bluetooth, DLNA, ІЧ-порт, Пульт дистанційного керування |
| Тип | Стерео ресивер |
| Тип тюнера | FM |
| Тип підсилювача | Стереофонічний |
| Функції | Вбудований ЦАП |
| ЦАП | Да |
| Колір | Чорний |
| Цифрові входи | S/PDIF оптичний, коаксіальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 227 ₴



