
Акустична система HECO Aurora Center 30 центральний канал білий
13 963 ₴
- В наявності
- Код: 56465385
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система HECO Aurora Center 30 — двопереходний центральний канал з оформленням типу bass-reflex. Призначена для інтеграції в домашні кінотеатри серії Aurora. Високочутливий твітер діаметром 28 мм забезпечує чудову розбірливість діалогів. Два 125-міліметрові середньочастотні випромінювачі з фірмовими мембранами Heco гарантують оптимальну продуктивність у діапазоні низьких і середніх частот. Багаторівнева панель фасаду, оптимізована комп'ютерним моделюванням, забезпечує відмінні дисперсійні властивості та гармонійне сприйняття звуку. Корпус оздоблений матовим лаком з декоративною вставкою під чорне дерево (венге). Вироблена офіційним дистриб'ютором для Польщі. Кабелі не входять до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heco |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Призначення | Центральний канал |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Білий сатин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 |
| Максимальна частота | 42500 |
| Мінімальна частота | 34 |
| Мoдель | Aurora Center 30 |
| Потужність | 90 |
| Рекомендована потужність підсилювача | 20-150 |
| Середньочастотні випромінювачі | 2x125 мм |
| Твітер | 28 мм тканина |
| Чутливість | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 963 ₴

