
Напольні колонки Heco Aurora 1000 білі 380 Вт
36 419 ₴
- В наявності
- Код: 56465381
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напольні колонки Heco Aurora 1000 у білому кольорі призначені для домашніх кінотеатрів та аудіосистем високої якості. Максимальна потужність 380 Вт, номінальна потужність RMS 230 Вт. Частотний діапазон 22-42500 Гц забезпечує відтворення всього спектру звуку від низьких басів до високих частот. Чутливість 93 дБ. Низькочастотний перетворювач 200 мм. Імпеданс 4 Ом. Розміри: висота 1200 мм, ширина 235 мм, глибина 393 мм. Компактні та елегантні колонки, придатні для розміщення в будь-якому інтер'єрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heco |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 380 Вт |
| Максимальна частота | 42500 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 22 Гц |
| Потужність | 230 Вт |
| Розмір динаміка | 10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Білий |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 93 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.6 кг |
| Висота | 1258 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 380 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 419 ₴

