
Акустична колонка Polk Audio Atrium 8 SDI біла зовнішня 125 Вт
21 177 ₴
- В наявності
- Код: 56406456
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична колонка Polk Audio Atrium 8 SDI білого кольору призначена для встановлення поза приміщенням. Пасивна система з двосмуговою конструкцією. оснащена твітером 1 дюйм (25.4 мм) з куполом з анодованого алюмінію та середньонизькочастотним динаміком 6.5 дюйма (165.1 мм) з подвійною котушкою та полімерною мембраною. Бас-рефлекс розташований ззаду. Номінальна потужність RMS 125 Вт. Чутливість 91 дБ. Імпеданс 8 Ом. Рекомендована потужність підсилювача 10-125 Вт. Діапазон відтворюваних частот 45-27000 Гц. Вбудований кронштейн для монтажу. Корпус водостійкий і має захист від УФ-випромінювання. Розміри: висота 32.7 см, ширина 21.59 см, глибина 23.34 см. Вага 4.4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polk Audio |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 125 Вт |
| Максимальна частота | 27000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Потужність | 10 Вт |
| Розмір динаміка | 6,5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Білий |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 91 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 327 мм |
| Глибина | 233.4 мм |
| Товщина стінок колонки | 10 мм |
| Ширина | 215.9 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 125 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 10 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | ATRIUM 8 SDI |
| Марка | Polk Audio |
| Колір | Białe |
| Ефективність | 91 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 177 ₴


