
Напольні колонки Canton GLE 476.2 білий 170 Вт
20 959 ₴
- В наявності
- Код: 56091629
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напольні колонки Canton GLE 476.2 у білому кольорі призначені для використання в домашніх аудіосистемах. Номінальна потужність 170 Вт (RMS), чутливість 90 дБ, імпеданс 6 Ом. Розміри колонки: ширина 190 мм, висота 960 мм, глибина 290 мм. Компактний дизайн дозволяє інтегрувати колонку в інтер'єр будь-якого приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canton |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 2.5 |
| Максимальна потужність | 170 Вт |
| Максимальна частота | 30000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 25 Гц |
| Потужність | 110 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Білий |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 89.5 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.3 кг |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 170 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Canton > Kolumny podłogowe Canton |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 170 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Білий |
| Ефективність | 90 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 959 ₴

