
Ресивер Onkyo TX-8220 чорний стерео 200 Вт 2 канали
21 567 ₴
- В наявності
- Код: 56091622
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стерео ресивер Onkyo TX-8220 у чорному кольорі призначений для відтворення музики з різних джерел. Потужність підсилювача 200 Вт при 6 Ом, 2 канали. Оснащений цифровим тюнером з підтримкою DAB+. Вбудований модуль Bluetooth для бездротового підключення. Має повний набір входів для підключення різної техніки. У комплекті пульт дистанційного керування. Вага 7 кг. Розміри: ширина 435 мм, висота 149 мм, глибина 328 мм. Пристрій оснащений цифро-аналоговим перетворювачем. Висока оцінка користувачів за якість звуку, дизайн та зручність використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onkyo |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Стан | Новий |
| Тип | Стерео ресивер |
| Висота | 149 мм |
| Глибина | 328 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7000 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Динамічна потужність на канал 6 Ом | 100 Вт |
| Імпеданс динаміків | 6 Ом |
| Кількість цифрових входів коаксіальних | 1 |
| Кількість цифрових входів оптичних S/PDIF | 5 |
| Кількість цифрових виходів оптичних S/PDIF | 1 |
| Мoдель | TX-8220 |
| Наявність ЦАП | Да |
| Особливості | Вбудований Bluetooth, FM-радіо, Пульт дистанційного керування |
| Підтримка DAB+ | Да |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип підсилювача | Стереофонічний |
| ЦАП | Да |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 567 ₴



