
Акустична система Indiana Line Tesi 761 напольна чорний дуб
12 947 ₴
- В наявності
- Код: 55254384
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напольна акустична система Indiana Line Tesi 761 у відділці чорний дуб призначена для використання в домашніх кінотеатрах та Hi-Fi аудіосистемах. Модель від італійського виробника Indiana Line поєднує якісне звучання з елегантним дизайном. Система має трьохполосну конструкцію, яка забезпечує чисте відтворення у всьому діапазоні частот. Динаміки розташовані оптимально для створення широкої стереопанорами та об'ємного звуку. Корпус виконаний із якісних матеріалів із відділкою під чорний дуб, що дозволяє їй гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр приміщення. Акустична система забезпечує потужне відтворення звуку, підходить як для прослуховування музики, так і для перегляду фільмів та передач. Підключення до ресивера або підсилювача здійснюється через якісні клеми. Напольна конструкція забезпечує стійкість та надійність встановлення. Модель Tesi 761 рекомендується для меломанів та любителів якісного звуку, які цінують поєднання продуктивності та естетики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indiana Line |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Максимальна частота | 22000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Центральний канал |
| Розмір динаміка | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний дуб |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 93 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 140 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7.3 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Tesi 761 |
| Марка | Indiana line > Kolumny centralne Indiana line |
| Низькочастотний перетворювач | 2x160mm |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 140 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Твітер | 26mm |
| Колір | Чорний |
| Частотна характеристика | 45-22000Hz |
| Ефективність | 93 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 947 ₴


