
Колонка полична Indiana Line Tesi 241 світлий горіх
11 201 ₴
- В наявності
- Код: 55254381
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Indiana Line — провідний італійський бренд в аудіоіндустрії з історією, що почалася в 1977 році. Компанія відома найвищою якістю виконання та раціональним використанням комплектуючих, що забезпечує показники, які перевищують конкуруючі моделі в аналогічному ціновому діапазоні. Тesi 241 — 2-смугова полична колонка з класичним позачасовим дизайном. Корпус із закругленими кутами виконаний в італійському естетичному стилі та оброблений міцним вініловим покриттям. Доступна у виконанні світлий горіх або чорний дуб. Конструкція включає 26-мм купольний твітер і 120-мм низькочастотний динамік. Порт фазоінвертора розташований ззаду, що дозволяє ефективно відтворювати баси навіть при розміщенні ближче до стіни. М'яка настройка системи фазоінвертора забезпечує глибокі та динамічні низькі тони, надаючи музиці ритму та енергії. Конус середнечастотного динаміка виготовлений із суміші поліпропілену та слюди, забезпечуючи жорсткість для точного відтворення звукових деталей. Стаціонарний фазовий коректор створює широкий розкид середніх частот. Твітер з шовковим куполом та неодимовим магнітом пропонує відкриті високі тони з чистотою у найвищій октаві. Фільтр твітера використовує тільки повітряні котушки та фольговані конденсатори. Придатна для невеликих приміщень до 12 м2: ефектний динамік, доповнення до телевізора або колонка мікросистеми. Номінальний опір 4 Ом, рекомендована потужність підсилювача 30-80 Вт. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indiana Line |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна частота | 22000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Потужність | 80 Вт |
| Призначення | Колонна система |
| Розмір динаміка | 4,5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Горіх |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 88 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Товщина стінок колонки | 16 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 80 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2.5 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Tesi 241 |
| Марка | Indiana line |
| Низькочастотний перетворювач | 120mm |
| Номінальна потужність RMS | 80 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Твітер | 26mm |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 58-22000 Hz |
| Ефективність | 90 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 201 ₴


