
Акустична система Indiana Line Tesi 261 чорна полочна акустика
17 198 ₴
- В наявності
- Код: 55254379
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система Indiana Line Tesi 261 — компактна полична колонка чорного кольору. Корпус виконаний з дерева. оснащена твітером 26 мм та басс-рефлекс драйвером 160 мм. Частота розділення кросовера складає 2,5 кHz. Діапазон відтворюваних частот від 45 Hz до 22 kHz. Чутливість 91 дБ при 2,8 В/1 м. Рекомендована потужність підсилювача 30-120 Вт. Розміри 362 x 180 x 275 мм, вага 5,8 кг на одну колонку. Товар поставляється парою. Відрізняється високою якістю звучання та елегантним дизайном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indiana Line |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна частота | 22000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 91 дБ |
| Тип | Полична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 362 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Товщина стінок колонки | 15 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 120 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5.8 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Компонентні динаміки | Głośnik podstawkowy |
| Мoдель | Tesi 261 |
| Марка | Indiana line > Kolumny podstawkowe Indiana line |
| Матеріал | Drewno |
| Низькочастотний перетворювач | 160mm |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 100 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Твітер | 26mm |
| Колір | Чорний |
| Частотна характеристика | 45-22000Hz |
| Ефективність | 91 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 198 ₴



