
Підлогова колонка Indiana Line Tesi 561 чорний дуб 150 Вт
17 563 ₴
- В наявності
- Код: 55254376
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова колонка Indiana Line Tesi 561 у кольорі чорний дуб являє собою пасивну акустичну систему з високими показниками звучання. Корпус виконаний з МДФ з акустичним оформленням типу баз-рефлекс. Система обладнана низькочастотним динаміком діаметром 160 мм та високочастотним динаміком діаметром 26 мм. Номінальна потужність RMS становить 150 Вт, чутливість 92 дБ при напрузі 2,8 В на відстані 1 м. Рекомендована потужність підсилювача: 30-150 Вт. Частотний діапазон: 35-22000 Гц. Імпеданс 8 Ом. Частоти розділення кросовера: 180 Гц і 2,8 кГц. Розміри: 890 x 180 x 300 мм. Вага: 13,7 кг. Можлива конфігурація Bi-amping/Bi-wiring. Випускається також у варіанті світлий горіх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indiana Line |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 2.5 |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна частота | 22000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 35 Гц |
| Потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний дуб |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 92 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.7 кг |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 150 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13.7 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Tesi 561 |
| Марка | Indiana line > Kolumny podłogowe Indiana line |
| Низькочастотний перетворювач | 160mm |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 W |
| Будівництво | 3 drożna |
| Твітер | 26mm |
| Колір | Чорний |
| Частотна характеристика | 35-22000 Hz |
| Ефективність | 92 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 563 ₴



