
Музичний центр Sencor SMC 4120B чорно-срібний 12 Вт Bluetooth
7 082 ₴
- В наявності
- Код: 54423232
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музичний центр Sencor SMC 4120B - компактна мікросистема з потужністю 6Вт x 2 (всього 12Вт). Корпус з алюмінію чорно-срібного кольору. Оснащений функцією Bluetooth для бездротової передачі звуку, підтримує відтворення CD/MP3/CD-R/CD-RW. Вбудоване FM-радіо з діапазоном 87.5-108 МГц і пам'яттю на 40 станцій. Додаткові входи: USB, Line In (3.5mm стерео гніздо). Частотний діапазон 84 Гц - 18 кHz. Вихідна потужність з повним діапазоном звуку та 5 режимів еквалайзера (FLAT/ROCK/POP/JAZZ/CLASSIC). LED дисплей оранжевого кольору. В комплект входять пульт управління (ІЧ), акумулятор та інструкція. Живлення від мережі AC 100-240В, 50/60Hz. Максимальне споживання енергії 20Вт, ефективність енергії менше 0.5Вт. Розміри центрального блоку 180x120x245мм, розміри колонки 150x240x126мм. Загальна вага набору 4кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Особливості | FM-радіо |
| Живлення | Мережа 220В |
| Підтримувані носії | CD/DVD |
| Стан | Новий |
| Тип | Музичний центр |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-радіо діапазон | 87.5-108 |
| LED дисплей | Жовтогарячий |
| Аксесуари | Пульт керування, акумулятор, інструкція |
| Вхідна напруга | 100-240 |
| Входи | USB, Line In 3.5mm |
| Імпеданс | 6 |
| Код виробника | SMC4120B |
| Максимальне споживання енергії | 20 |
| Мoдель | SMC 4120B |
| Потужність каналу | 6 |
| Загальна вага набору | 4 |
| Пам'ять стацій FM | 40 |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Повні гармонійні спотворення | ≤5% |
| Розмір колонки | 150x240x126 |
| Розмір центрального блока | 180x120x245 |
| Частота мережі | 50-60 |
| Частотний діапазон | 84-18000 |
| Еквалайзер режими | FLAT, ROCK, POP, JAZZ, CLASSIC |
| Ефективність енергії | 0.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 082 ₴



