
Колонки Taga Harmony TOS-415 v2 біла зовнішня пара 180 Вт
9 419 ₴
- В наявності
- Код: 53696601
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішні акустичні колонки Taga Harmony TOS-415 v2 у білому кольорі призначені для зовнішнього використання. Потужність 180 Вт RMS забезпечує динамічний та потужний звук. Корпус із міцного пластику захищає від дощу та корозії, зменшуючи спотворення та резонанс. Клеми золоті (24-каратне золото) для захисту від окиснення. Двохполосна система Bassreflex з фазоінвертором. Високочастотний випромінювач 25 мм із титану з феррофлюїдним охолодженням забезпечує чіткі високі частоти та широку звукову сцену. Середньочастотний/низькочастотний випромінювач 133 мм (5,25 дюйма) із поліпропілену. Імпеданс 6 Ом. Діапазон частот 58-20000 Гц. Чутливість 90 дБ. Водонепроникні, стійкі до УФ-випромінювання. Розміри 244 x 185 x 163 мм, вага 5,87 кг за штуку. Комплект включає дві колонки. Спеціальний кронштейн дозволяє встановлювати колонки як вертикально, так і горизонтально для використання як у зовнішніх, так і у внутрішніх інсталяціях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taga Harmony |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 58 Гц |
| Потужність | 180 Вт |
| Розмір динаміка | 5,25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Білий |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.87 кг |
| Висота | 244 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 180 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 20 Вт |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Taga Harmony |
| Номінальна потужність RMS | 180 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Białe |
| Ефективність | 90 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 419 ₴

