
Фонокоректор Pro-Ject Tube Box DS2 ламповий MM/MC чорний
52 733 ₴
- В наявності
- Код: 51973505
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ламповий фонокоректор Pro-Ject Tube Box DS2 призначений для відтворення вінілових платівок. Підтримує картриджі типів MM і MC. Оснащений двома лампами ECC83 (12AX7). Регульований вхідний опір 10-1000 Ом або фіксований 47 кОм. Змінна ємність 100/220/320 пФ. Посилення налаштовується на 40/45/50/60/65 дБ. Точність корекції RIAA ±0,2 дБ у діапазоні 20-20000 Гц. Вихідна напруга 500 мВ при 1 кГц (для 40 дБ). Фільтр субсоніки 20 Гц, 12 дБ/октава. Коефіцієнт гармонік нижче 0,04%. Відношення сигнал/шум 88 dBA. Розміри 206x91x227 мм. Вага 1500 г. Живлення 18В/1000 мА DC. Споживання струму 490 мА DC, у режимі очікування менше 0,5 Вт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Project |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота | 22.7 мм |
| Глибина | 9.1 мм |
| Ширина | 20.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SNR | 88 |
| THD | менш ніж 0,04% |
| Вага | 1.5 |
| Вхідний опір (регульований) | 10-1000 |
| Вхідний опір (фіксований) | 47000 |
| Входи | 2 x Phono (RCA) |
| Вихідна напруга | 500 мВ за 1 кГц (40 дБ) |
| Виходи | 2 x лінійні (RCA) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість | 100, 220, 320 |
| Код виробника | TUBEBOXDS2 |
| Лампи | 2 x ECC83 (12AX7) |
| Мoдель | Tube Box DS2 |
| Напруга живлення | 18В DC |
| Підтримувані типи картриджів | MM, MC |
| Споживання в режимі очікування | менш ніж 0,5 Вт |
| Споживання струму | 490 мА DC |
| Тип | Ламповий фонокоректор |
| Струм живлення | 1000 мА |
| Точність корекції RIAA | ±0,2 дБ (20-20000 Гц) |
| Посилення | 40, 45, 50, 60, 65 |
| Фільтр субсоник | 20 Гц, 12 дБ/октава |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 733 ₴

