
Програвач вінілу Technisat Techniplayer LP300 ручний 33/45 об/хв
16 572 ₴
- В наявності
- Код: 51501368
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Програвач вінілових пластинок Technisat Techniplayer LP300 з ручним керуванням. Оснащений прямим приводом з кварцовим керуванням, часом запуску менше 1 секунди. Підтримує швидкості 33 і 45 об/хв. Вбудований фонокоректор (предвусилювач) дозволяє підключення до лінійного входу підсилювача. 8-полюсний двофазний двигун постійного струму з електронним гальмом. Має регулювання швидкості ±10%. Оснащений розʼємом USB для підключення до комп'ютера та PC Connection. Вихід аудіосигналу. Розміри: 440 x 150 x 350 мм. Вага без упаковки 5.3 кг, з упаковкою 6.56 кг. Колір чорно-срібний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technisat |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Вбудований фонокоректор |
| Користувальницькі характеристики | |
| PC Connection | Да |
| USB-роз'єм | Да |
| Вага без паковання | 5.3 |
| Вага з пачкою | 6.56 |
| Час запуску | менш ніж 1 секунду |
| Вбудований фонокоректор | Да |
| Висота | 19.5 мм |
| Вихід аудіосигналу | Да |
| Глибина | 35 мм |
| Код виробника | 00009413 |
| Мoдель | LP300 |
| Регулювання швидкості | ±10% |
| Швидкості | 33, 45 |
| Тип | Програвач вінілових дисків |
| Тип двигуна | 8-полюсний 2-фазний двигун постійного струму |
| Тип керування | Ручний |
| Керування приводом | Кварцова |
| Колір корпусу | Чорно-сріблястий |
| Ширина | 45 мм |
| Електронне гальмо | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 572 ₴




