
Комплект акустики Indiana Line Nota 550X+740X+240X чорний дуб для домашнього кінотеатру
42 239 ₴
- В наявності
- Код: 50835964
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект акустики Indiana Line Nota 550 X + 740 X + 240 X для домашнього кінотеатру в кольорі чорний дуб. Система включає напільну колонку Nota 550 X, центральний канал Nota 740 X та полиці колонку Nota 240 X. Nota 550 X - трипосмужна конструкція з 26-міліметровою шовковою куполоподібною високочастотною головкою та двома 135-міліметровими середньочастотними та низькочастотними випромінювачами з мембранами з суміші слюди та поліпропілену. Система bass-reflex з виходом на передній стінці забезпечує глибокий та потужний бас. Корпус з МДФ з внутрішніми зміцненнями відрізняється жорсткістю та мінімізує вібрації. Обробка вініловою облицівкою надає елегантний вигляд. Nota 740 X - двопосмужний центральний канал з системою bass-reflex, 26-міліметровою шовковою високочастотною головкою у вентильованій камері та двома 107-міліметровими середньочастотними випромінювачами. Висока якість звуку забезпечується мембранами з суміші матеріалів. Комплект призначений для просунутих домашніх кінотеатральних систем та високочастотних аудіосистем hi-fi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indiana |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 5 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна частота | 22000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 38 Гц |
| Потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний дуб |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 91 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Товщина стінок колонки | 15 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 120 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 20 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Компонентні динаміки | Głośnik centralny |
| Марка | Indiana line > Zestawy kolumn Indiana line |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 239 ₴




