
Центральна колонка Pylon Audio Sapphire Center горіх
21 206 ₴
- В наявності
- Код: 50701175
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Центральна колонка. Pylon Audio Sapphire Center - Горіх. Sapphire Center марки Pylon Audio - це. відмінна центральна колонка для використання в системі домашнього кінотеатру, що пропонує характерне для серії Sapphire звучання. Її головним завданням є. покращення виразності діалогів. у фільмах. Вона була спроектована таким чином, щоб у багатоканальній системі. відмінно співпрацювати з іншими колонками серії Sapphire. Продукт походить з офіційної української дистрибуції. Технічні дані. Виробник: Pylon Audio. Модель: Sapphire Center. Частотний діапазон: 50 - 20.000 Гц. Імпеданс: 4 Ом. Потужність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | PASAPPCWLN |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Sapphire Center |
| Максимальна потужність | 90 W Вт |
| Номінальна потужність RMS | 60 W |
| Тип динаміка | Центральний динамік |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 50-20000 Hz |
| Ефективність | 88 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 206 ₴

