
Krüger&Matz Підлогова колонка Kruger&Matz Destiny 2.0 KM0532
40 176 ₴
- В наявності
- Код: 50642900
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Якщо ви шукаєте поєднання відмінного звучання, стильного вигляду та практичних рішень, набір активних колонок Destiny 2.0 саме для вас. Основною перевагою є вбудований підсилювач, тому, бажаючи розширити свою домашню аудіосистему, вам не потрібно турбуватися про підбір додаткового обладнання та необхідність підключення великої кількості кабелів. Destiny 2.0 - це набір, що складається з двох потужних колонок, які є 3-смуговою конструкцією в конфігурації типу бас-рефлекс. Кожна з колонок має 4 перетворювачі, у тому числі, що забезпечують потужну відтворення найнижчих частот.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krüger&Matz |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | KM0532 |
| Конструкція | 3-смугова |
| Мoдель | Destiny 2.0 |
| Номінальна потужність RMS | 200 W |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 176 ₴



