
Акустична система Magnat Tempus 55 мокко підлогова 2-смугова
22 518 ₴
- В наявності
- Код: 48351935
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напольна акустична система Magnat Tempus 55 у кольорі мокко. Двосмугова конструкція басс-рефлекс з твітером 25 мм та середньочастотним динаміком 170 мм. Номінальна потужність 150 Вт, максимальна потужність 280 Вт. Чутливість 92 дБ. Смуга пропускання 24-45000 Гц з розділенням 350 та 3300 Гц. Імпеданс 4-8 Ом. Рекомендована потужність підсилювача більше 30 Вт. Розміри корпусу 200х880х320 мм (без підставки) або 295х900х320 мм (з підставкою). Вага 13 кг. Облицювання корпусу - ясень у кольорі мокко. Продається тільки парою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnat |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Басовий динамік | 170 мм |
| Імпеданс | 4-8 |
| Конструкція | 2-смугова бас-рефлекс |
| Кросовер частоти | 350 Гц / 3300 Гц |
| Матеріал облицювання | Ясен |
| Мoдель | Tempus 55 |
| Потужність максимальна | 280 |
| Потужність номінальна RMS | 150 |
| Смуга пропускання | 24-45000 |
| Рекомендована потужність підсилювача | 30 |
| Середньочастотний динамік | 170 мм |
| Твітер | 25 мм |
| Колір | Моко |
| Чутливість | 92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 518 ₴

