
Центральна колонка Wilson Raptor Vokal
7 258 ₴
- В наявності
- Код: 47393922
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. RAPTOR VOCAL – це центральний динамік – незамінний елемент домашнього кінотеатру. Поєднання цієї акустичної системи з іншими компонентами сімейства RAPTOR гарантує враження реального звукового середовища та чітких діалогів, що перетворює зображення на реалістичне. Частотна характеристика (±3 дБ): 50-20 000 Гц чутливість (2,83 В/1 м): 88 дБ імпеданс: 4-8 Ом максимальна ефективність (SPL): 108 дБ рекомендована потужність підсилювача: 25-125 Вт Частота зрізу кросовера: 2600 Гц ВЧ-динамік: 1-дюймовий (25 мм) м'який купол Низькочастотні/середньочастотні динаміки: 2x 4" тип корпусу: фазоінвертор термінали динаміків: одинарні розміри виробу: 430 x 140 x 165 мм вага нетто: 4,50 кг Центральна колонка Wilson Raptor Vocal ідеально підійде для будь-якого домашнього кінотеатру. Ця високоякісна модель гарантує винятково чистий та чіткий звук, для діалогів та ключових сцен у фільмах. Завдяки точно налаштованим динамікам навіть найдрібніші звукові деталі будуть чудово чутні. Гучномовець характеризується міцною конструкцією та елегантним дизайном, який впишеться в будь-який інтер'єр. Це рішення як для кіноманів, так і для вимогливих меломанів, які бажають отримати найвищу якість звуку. Товар абсолютно новий, в оригінальній упаковці з гарантією виробника. Це можливість розширити свій аудіокомплект преміальним обладнанням за винятковою ціною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilson |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 125 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Центральний канал |
| Розмір динаміка | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Білий |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 88 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Так |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 125 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 25 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Wilson |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Białe |
| Частотна характеристика | 80-20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 258 ₴


