
Колонки полочні Wilson Raptor 1 Black 100 Вт
8 180 ₴
- В наявності
- Код: 47393912
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонки полични Wilson Raptor 1 Black призначені для професійного аудіо. Конструкція 2-смугова з низькочастотним і високочастотним випромінювачами забезпечує відтворення звуку. Номінальна потужність RMS 140 Вт дозволяє отримати голосний і чистий звук. Частотний діапазон від 60 Гц до 20 кГц забезпечує відтворення широкого спектру частот. Імпеданс 8 Ом забезпечує чудову сумісність з багатьма підсилювачами. Корпус виконаний з МДФ. Компактні розміри 168 x 298 x 235 мм ідеально підходять для різних приміщень. Чорний колір з елегантним дизайном гармонує з сучасними інтер'єрами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilson |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 125 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 55 Гц |
| Потужність | 25 Вт |
| Розмір динаміка | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 86 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 298 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Товщина стінок колонки | 15 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 125 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 25 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Wilson |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 140 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 60-20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 180 ₴


