
Фронтальні акустичні колонки Wilson Raptor 7 чорні напольні
16 834 ₴
- В наявності
- Код: 47393910
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фронтальні акустичні колонки Wilson Raptor 7 чорного кольору - напольні колонки преміум-класу із системою Bass Reflex. Паспортні характеристики: діапазон частот 40-20000 Гц, чутливість 90 дБ, потужність 150 Вт, імпеданс 4-8 Ом. Максимальний звуковий тиск 110 дБ. Конструкція включає твітер 1 дюйм (25 мм) з м'яким куполоподібною діафрагмою, два середньочастотних/низькочастотних драйвери 6.5 дюйма та сабвуфер 165 мм. Частота розділу фільтра 2500 Гц. Рекомендована потужність підсилювача 50-180 Вт. Корпус з МДФ з передньою портом Bass Reflex. Одиничні клеми для підключення. У комплекті металеві шипи для встановлення. Розміри 195х1010х300 мм, вага 15 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilson |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість смуг | 2.5 |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Призначення | Фронтальний гучномовець |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 19.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Включені аксесуари | Металеві шипи |
| Драйвери низьких/середніх частот | 2x 6.5 дюйма |
| Імпеданс | 4-8 |
| Код виробника | RAPTOR7BLACK |
| Максимальна частота | 20000 |
| Максимальний звуковий тиск | 110 |
| Мінімальна частота | 40 |
| Мoдель | Raptor 7 |
| Потужність | 150 |
| Порт Bass Reflex | Передний |
| Рекомендована потужність підсилювача | 50-180 |
| Сабвуфер | 165 мм |
| Твітер | 1 дюйм (25 мм) м'яка куполова діафрагма |
| Термінали | Окремі клеми |
| Частота розділу фільтра | 2500 |
| Чутливість | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 834 ₴



