
Вбудовані колонки Polk Audio RC55i пара
17 636 ₴
- В наявності
- Код: 47179856
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудовані у стіну або стелю динаміки RC55i серії RCi від американського виробника Polk Audio забезпечують високу якість звуку для вимогливих слухачів та меломанів. Конструкція включає легкі та жорсткі сині полімерні дифузори з демпфуванням для якісного басового відгуку та литі під тиском корпуси з бутилкаучуку, що придушують небажані резонанси. Спрямовані твітери, що обертаються, гарантують високу точність та реалістичне звукове зображення. Система Rotating Cam запатентована для безпечної роботи без вібрацій. Серія RCi використовує віртуальне ограждення простору в стіні та стелі для покращення басового відгуку та плавного змішування низьких та середніх частот. Технологія Dynamic Balance дозволяє мінімізувати спотворення та резонування системи. Оптимізація двигуна Klippel застосовує лазерне вимірювання для забезпечення плавного шляху відхилення по всьому діапазону гучності. Проста встановлення за допомогою шаблонів Perfect Fit, прецизійного фланця та встановлених кронштейнів. Решітки, що фарбуються, адаптуються до будь-якого інтер'єру. Динаміки узгоджені за тоном з іншими моделями Polk для безшовного поєднання у комбінованих системах. Вологостійка конструкція з фурнітурою з нержавіючої сталі, гумовими окантовками та порошковим покриттям придатна для приміщень з високою вологістю, ванних кімнат та карнизів. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polk Audio |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик, Бутилкаучук |
| Мінімальна частота | 67 Гц |
| Потужність | 100 Вт |
| Розмір динаміка | 5,25 |
| Стан | Новий |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Білий |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 89 дБ |
| Тип | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 279 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Товщина стінок колонки | 10 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 100 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 20 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | RC55i |
| Марка | Polk Audio |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 636 ₴

