
Акустичні колонки Polk Audio Atrium 6 чорні зовнішні (пара)
37 103 ₴
- В наявності
- Код: 46807976
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустичні колонки Polk Audio Atrium 6 призначені для використання на відкритому повітрі та відзначаються високою продуктивністю при заповненні великих просторів. Модель має природний звук високої якості та стійка до будь-яких погодних умов. Конструкція 2-смугова: мідвуфер 5,25 дюйма та твітер 1 дюйм. Потужність номіналь 50 Вт (RMS), максимальна 150 Вт. Чутливість 90 дБ. Імпеданс 8 Ом. Діапазон частот 50-27000 Гц. Рекомендована потужність підсилювача 10-100 Вт. Технологія Dynamic Balance забезпечує оптимальний вибір матеріалів для кращої продуктивності. Входи: 2 банановіх гнізда. Тип встановлення: зовнішні гучномовці. У комплекті 2 штуки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polk Audio |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна частота | 27000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 90 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Висота | 297 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 150 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 50 Вт |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Polk Audio |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 50 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Czarne |
| Ефективність | 90 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 103 ₴


