
Акустичні колонки Pylon Audio Sapphire 25 Wenge
33 626 ₴
- В наявності
- Код: 46793086
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Pylon Audio Sapphire 25 Wenge. Акустичні колонки - це суть досконалого звучання та естетики, які ідеально вписуються в оформлення будь-якого інтер'єру. - це пропозиція для справжніх меломанів, які цінують як якість звуку, так і вигляд аудіоприладів. У подальших частинах опису ти дізнаєшся більше про застосовані технології, продуктивність звуку та конструкцію цих унікальних колонок. Динаміки та звукові технології. Серцем. є високоякісні перетворювачі. Використаний у них високочастотний динамік - норвезький. Seas.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | PASAPP25WEPCV |
| Конструкція | 2-канальна |
| Мoдель | Sapphire 25 |
| Максимальна потужність | 180 W Вт |
| Марка | Pylon Audio |
| Номінальна потужність RMS | 120 W |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 35-20000Hz |
| Ефективність | 89 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 626 ₴

