
Підлогова колонка Pylon Audio Sapphire 25 горіх
33 626 ₴
- В наявності
- Код: 46793084
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Pylon Audio Sapphire 25. Ці колонки в порівнянні з комплектом Sapphire 31 є більш витонченими за розмірами, призначені для дещо менших приміщень, але звучать так само великим і вільним звуком. Подібно до Sapphire 31, використано високочастотний динамік норвезького Seasa, що надає всьому звучанню витончене завершення. Обробку середніх і низьких частот довірено парі 17 см целюлозних перетворювачів німецького Visatona. Конфігурація надає нам великі можливості в галузі відтворення низьких частот акустичних інструментів, гарно передані нюанси музики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | 5904208700890 |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Sapphire 25 |
| Максимальна потужність | 180 W Вт |
| Марка | Pylon Audio |
| Номінальна потужність RMS | 120 W |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 35-20000Hz |
| Ефективність | 89 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 626 ₴


