
Підлогові колонки Pylon Audio Pearl 25 чорні 1 шт.
19 020 ₴
- В наявності
- Код: 46793075
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Pylon Audio Pearl 25. Підлогова колонка. Акустична система Pearl 25 була вписана в музичний клімат титулованих Pearl 20, одночасно пропонуючи більші можливості в аспектах технічної відтворення звуку. Ми використали той самий набір динаміків, який працює в Pearl 20, доповнивши конструкцію додатковим спеціалізованим вуфером. Pearl 25 - це більша потужність, більша динаміка, більша масштабність звуку та відсутність необхідності гасити високочастотний динамік. Ви можете очікувати ще більшої природності та роздільності верхньої частини спектра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | PEARL25 |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Pearl 25 |
| Максимальна потужність | 150 W Вт |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 35-20000Hz |
| Ефективність | 89 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 020 ₴



