
Підлогова колонка Pylon Audio Opal 23 горіх
24 850 ₴
- В наявності
- Код: 46793071
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Pylon Audio Opal 23 Горіх. Підлогові колонки є ідеальним рішенням для тих, хто цінує відмінну якість звуку та естетику виконання. Висококласні колонки пропонують не лише виняткове звучання, але й елегантний вигляд, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. У цьому описі ми розглянемо деталі та переваги, що вирізняють. - підлогові колонки з відмінними технічними параметрами. Динаміки та звукові технології. Ключовим елементом, що впливає на якість звуку в підлогових колонках, є використані динаміки. Pylon Audio Opal 23.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | PAOPAL23WLN |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 2-канальна |
| Мoдель | Opal 23 |
| Максимальна потужність | 150 W Вт |
| Номінальна потужність RMS | 150 W |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Ефективність | 89 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 850 ₴

