
Вініловий програвач Rega Planar 1 Black глянцевий ременний привід
23 407 ₴
- В наявності
- Код: 46432457
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вініловий програвач Rega Planar 1 у чорному глянцевому кольорі. Оснащений ременним приводом, підтримує швидкості обертання 33 1/3 та 45 об/хв. Комплектується картриджем Rega та кришкою. Ручне керування відтворенням. Вбудований передусилювач відсутній. Вага 6 кг. Розміри при закритій кришці: ширина 44,7 см, глибина 36 см, висота 11,7 см. Виготовлено високополірованою плінтою у чорному та білому кольорах. Отримує високі оцінки користувачів за якість звуку, зовнішній вигляд та зручність використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rega |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Пасовий (пассиковий) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 |
| Вбудований фонокоректор | Немає |
| Висота | 11.7 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Картридж у комплекті | Да |
| Кришка в комплекті | Да |
| Мoдель | Planar 1 |
| Швидкість обертання | 33 1/3, 45 |
| Тип | Вініловий програвач |
| Керування | Ручне |
| Ширина | 44.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 407 ₴




