
Навушники вкладиші Audio-Technica ATH-E50 Black
13 460 ₴
- В наявності
- Код: 45305847
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Спеціально розроблений корпус забезпечує максимальну ізоляцію з навколишнього середовища. Точний звук та широка смуга передачі отримані завдяки спеціальному дизайну перетворювача. У той же час подбали про нову дизайн житла, який в той же час забезпечує високу ізоляцію від зовнішнього звуку та високого комфорту використання. ATH-E50 має вбудовані електродинамічні перетворювачі з врівноваженим якорем, що забезпечує точний звук та широку смугу передачі. У E70 є три такі перетворювачі. Нові прослуховування також мають спеціально розроблений корпус, яке забезпечує чудову ізоляцію. Ізоляція та комфорт більші завдяки спеціальним силіконовим вкладам на вухах, доступних у чотирьох розмірах. Модель E50 оснащена парою вставок дотримання ™ T500, які дозволяють порівнювати навушники у вухах. Усі моделі входять з кабелем 1,6 м (який можна відокремити) з новими з'єднувачами A2DC (аудіо, розробленим знімним коаксіальним). Прослуховування мають 3,5 мм стерео -вихід та корпус.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audio-Technica |
| Стан | Новий |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова трансмісія | Nie dotyczy |
| Ваги | 9 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | Zamknięte |
| Динаміка | 107 dB |
| Довжина кабелю | 1.6 |
| Додаткові функції | Etui ochronne, Wymienne wkładki do uszu, Odpinany kabel |
| Імпеданс | 44 Ohm |
| Комунікація | Przewodowe |
| Мoдель | ATH-E50 |
| Марка | Audio-Technica |
| Передавання інфекції | 20-18000 Hz |
| Робочий час | Nie dotyczy |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Dokanałowe |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 460 ₴









