
Акустична система Indiana Line Nota X Light Walnut центральна 100 Вт
10 655 ₴
- В наявності
- Код: 45282138
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Центральна акустична система Indiana Line Nota 740 X у обробці Light Walnut (світлий горіх). Італійська марка Indiana Line з історією з 1977 року спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем. Серія Nota характеризується вневисокасним дизайном, що відображає майстерність італійського стилю. Система оснащена двома низькочастотними перетворювачами 107 мм та високочастотним перетворювачем 26 мм. Параметри: діапазон частот 60-22000 Гц, номінальна потужність 100 Вт RMS, чутливість 92 дБ (2,8 В/1 м), імпеданс 4 Ом, частота розділу крос-овера 2,6 кГц. Рекомендована потужність підсилювача 30-100 Вт. Розміри 130x400x235 мм, вага 4,6 кг. Виконана з дерева (MDF), доступні варіанти розфарбування: чорний дуб та світлий горіх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indiana Line |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Призначення | Центральний канал |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Світлий дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.6 |
| Високочастотний перетворювач | 26 мм |
| Довжина: | 23.5 |
| Імпеданс | 4 |
| Максимальна частота | 22000 |
| Мінімальна частота | 60 |
| Мoдель | Nota 740 X |
| Потужність | 100 |
| Низькочастотний перетворювач | 2x107 мм |
| Рекомендована потужність підсилювача | 30-100 |
| Частота розділу кросовера | 2.6 |
| Чутливість | 92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 655 ₴


