
Центральна акустична колонка Pylon Audio Pearl Center орех 90 Вт
13 336 ₴
- В наявності
- Код: 45270279
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Центральна акустична колонка Pylon Audio Pearl Center у кольорі горіх призначена для домашніх кінотеатрів. Конструкція двопсмугова з фазоінвертором. оснащена твітером Pylon Audio PST T-80/8 та двома середньочастотними динаміками 2x Pylon Audio PSW 10-60/S. Номінальна потужність 60 Вт, максимальна 90 Вт. Чутливість 87 дБ. Імпеданс 4 Ом. Діапазон частот 60 Гц – 20 кГц. Вага 4.5 кг. Розміри 380 x 160 x 155 мм. Код виробника PAPEARLCWLN. Підходить для використання у складі аудіосистеми домашнього кінотеатру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 87 дБ |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Горіх |
| Призначення | Центральний канал |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Максимальна потужність | 90 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 90 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Імпеданс | 4 |
| Кількість динаміків | 3 |
| Марка | Pylon Audio |
| Потужність | 60 |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 90 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Brązowe |
| Ефективність | 87 dB |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип СЧ випромінювача | Конус |
| Рекомендована потужність підсилювача (мін.) | 30 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс.) | 90 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 336 ₴

