Вніловий програвач Rega Planar 3 (P3) без картриджа у чорному глянцевому корпусі. Оснащений ремінним приводом з низьким рівнем шуму, мотором 24 В. Має ручне складане тонарм RB330 з високою точністю. Скляний плекс товщиною 12 мм з полірованим краєм. Підтримує швидкості обертання 33 1/3 і 45 об/хв. Підключення через RCA/Phono роз'єми. Вбудований передусилювач відсутній. Розміри: 447 х 117 х 360 мм (із закритою кришкою). Вага: 6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rega |
| Матеріал опорного диска | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Пасовий (пассиковий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 |
| Вбудований фонокоректор | Немає |
| Висота | 11.7 мм |
| Довжина: | 36 |
| Картридж | Не включен |
| Мoдель | Planar 3 |
| Мотор | 24 В низький рівень шуму |
| Швидкості обертання | 33 1/3, 45 |
| Тип | Вініловий програвач |
| Тип підключення | RCA/Phono |
| Товщина плектора | 12 |
| Тонарм | RB330 ручне складане |
| Колір корпусу | Чорний глянець |
| Ширина | 44.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 481 ₴






