Доставка зі складу 5-10 днів. Pylon Audio Opal 20 чорний. Колонки підлогові - це невід'ємний елемент аудіосистеми, який може підняти якість звуку на зовсім новий рівень. Pylon Audio Opal 20. - це продукт, який чудово вписується в цю категорію, пропонуючи відмінне звучання та елегантний дизайн. У наступних розділах ми детально розглянемо його характеристики та параметри. Динаміки та звукові технології. Підлогова колонка. оснащена двома перетворювачами: низькочастотним динаміком. Pylon Audio PSW 18.8 CS. та високочастотним динаміком. Pylon Audio PST T-50/8. Низькочастотний динамік характеризується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 1994 |
| Конструкція | 2-смугова |
| Максимальна потужність | 100 W Вт |
| Марка | Pylon Audio |
| Колір | Білий |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 292 ₴


