Інтегральний підсилювач Musical Fidelity M5si — компактний стереофонічний підсилювач потужністю 150 Вт на канал при опорі 4 і 8 Ом. Підсилювач обладнаний 4 аналоговими входами RCA та підтримує відтворення аудіоформатів WAV, FLAC, MP3 та AAC. Пристрій характеризується низьким рівнем спотворень та високим коефіцієнтом сигнал-шум. Чорний корпус має компактні розміри 43 х 12 х 30 см при вазі 8 кг. За відгуками користувачів, підсилювач відрізняється відмінною звуковою повнотою, якісним виконанням та зручністю використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Musical Fidelity |
| Кількість каналів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Інтегральний підсилювач |
| Колір | Чорний |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Кількість аналогових входів | 4 |
| Коефіцієнт сигнал-шум | Високий |
| Мoдель | M5si |
| Підтримувані формати | WAV, FLAC, MP3, AAC |
| Рівень спотворень | Низький |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 779 ₴





