
Настільні колонки Wharfedale EVO 5.1 горіх
24 121 ₴
- В наявності
- Код: 186164920
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. LEGEND-AUDIO Jelenia Gra. Пропонує. КОЛОНКИ хорошої визнаної аудіофільської марки. колір ДЕРЕВО ГОРІХА. ДО КОЛОНКИ В ЦІНІ ЯКУ ВИ БАЧИТЕ ДОДАЮ. 5м товстішого кабелю OFC чудової марки QED. можу за вашим рішенням розрізати 5 м навпіл і зняти ізоляцію, щоб вони були готові до використання. Можу "забілити" кінці скрутки оловом з додаванням срібла. Ваш вибір. АУДІОФІЛЬСЬКИЙ МОДЕЛЬ КОЛОНКИ evo.5.1. Компанія з традиціями. Цінована марка. модель evo 5.1 колонка підставкова з великим звуком. КОЛОНКИ підставкові З BASS REFLEX. - спрямований вниз. високий на стрічці - неймовірно пастельне звучання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wharfedale |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 06976522468854 |
| Конструкція | 2-канальна |
| Мoдель | EVO 5.1 |
| Низькочастотний динамік | 130mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 100 W |
| Колір | Коричневий |
| Ефективність | 87 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 121 ₴



