
Акустична система Wharfedale EVO 5.2 чорна
32 229 ₴
- В наявності
- Код: 186164918
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Wharfedale EVO 5.2 (Чорний). Акустичні системи. Wharfedale EVO 5.2. це рішення для любителів музики та фільмів, які цінують. аудіофільську якість звуку. в компактній формі. Вони пропонують не лише. відмінне звучання., але й. естетичне виконання., яке впишеться в сучасні інтер'єри. Їхня роль в аудіосистемах є надзвичайно важливою, оскільки від якості звуку залежить, як ми будемо сприймати наші улюблені твори та фільми. Ключові характеристики, які слід врахувати при виборі відповідних колонок, включають потужність, тип конструкції та естетику. Потужність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wharfedale |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 06977322664910 |
| Мoдель | EVO 5.2 |
| Низькочастотний динамік | 165mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 120 W |
| Колір | Чорний |
| Чутливість | 88 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 229 ₴



