
Настільна колонка Wharfedale EVO 5.2 сіра
32 229 ₴
- В наявності
- Код: 186164917
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Wharfedale EVO 5.2 (Сірий). Настільні колонки. Wharfedale EVO 5.2. є невід'ємною частиною будь-якої аудіосистеми, яка ставить на. якість звуку. та. естетику. Окрім виконання декоративної функції в оформленні інтер'єру, вони мають ключовий вплив на якість відтворення звуку, що є особливо важливим для любителів музики та фільмів. Модель. EVO 5.2. поєднує в собі сучасний дизайн та високу якість звучання, що робить її ідеальним вибором як для аматорів, так і для професіоналів. Вихідна потужність. Ця модель характеризується вражаючою. вихідною потужністю., що робить її універсальною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wharfedale |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 06977322665313 |
| Мoдель | EVO 5.2 |
| Низькочастотний динамік | 165mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 120 W |
| Колір | Сірий |
| Ефективність | 88 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 229 ₴



