
Підлогова колонка Wharfedale EVO 5.4 біла
60 862 ₴
- В наявності
- Код: 186164911
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Wharfedale EVO 5.4 (Білий) – Досконалість звучання в елегантному виконанні. Підлогові колонки. Wharfedale EVO 5.4. це поєднання передової акустичної технології з елегантним дизайном. Завдяки ретельно продуманій конструкції та використаним матеріалам, модель ця пропонує виняткову якість звуку, що робить її ідеальним вибором для ентузіастів аудіо, які прагнуть збагачити свої музичні враження. Інноваційна конструкція та матеріали. Акустична колонка. це. трьохсмугова конструкція. типу бас-рефлекс, яка використовує два 150 мм низькочастотні динаміки з кевларом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wharfedale |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 06977322664965 |
| Мoдель | EVO 5.4 |
| Низькочастотний динамік | 165mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 200 W |
| Колір | Білий |
| Ефективність | 90 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 862 ₴



