
Центральні колонки Wharfedale EVO 5.C білі
44 400 ₴
- В наявності
- Код: 186164907
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Центральна колонка. Wharfedale EVO 5. C - Білий. Просунутий, двосмуговий центральний динамік. серії EVO 5 від Wharfedale, який поєднує точність звуку з природною, британською музикальністю – для систем домашнього кінотеатру класу Hi-Fi. C оснащено двома 5-дюймовими динаміками з плетеного кевлару та великим твіттером AMT, що гарантує відмінне звучання діалогів і спільну тональну інтеграцію з іншими колонками серії EVO 5. Продукт походить з офіційної дистрибуції Wharfedale. Заснована у Великій Британії компанія Wharfedale є виробником обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wharfedale |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 06977322664989 |
| Мoдель | EVO 5.C |
| Марка | Wharfedale |
| Низькочастотний динамік | 130mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 120 W |
| Колір | Білий |
| Ефективність | 89 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 400 ₴




