
Саундбар Samsung HW-Q930F чорний
42 704 ₴
- В наявності
- Код: 184048170
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саундбар Samsung HW-Q930F — професійна аудіосистема для домашнього кінотеатру. Пристрій забезпечує об'ємне звучання з підтримкою технологій тривимірного звуку для занурювального сприйняття кінофільмів і музики. Компактний дизайн дозволяє легко розмістити саундбар під телевізором або закріпити на стіні. Чорний колір гармоніює з сучасним інтер'єром та технікою. Саундбар підключається до телевізора через HDMI, оптичний кабель або бездротове з'єднання. Пристрій сумісний із різними джерелами аудіо та відеосигналу. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декодери звуку | Dolby Atmos |
| Вигнутий (Curved) | Немає |
| Використовувані технології | AirPlay, Spotify Connect, SmartThings, Tidal, Dolby Atmos |
| Код виробника | HWQ930FEN |
| Кількість каналів | 9.1.4. |
| Мoдель | HW-Q930F EN |
| Споживання в режимі очікування | 0,5 W |
| Споживана потужність | 42 W |
| Роз'єми | HDMI, Оптичний вхід, HDMI eARC |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi, HDMI, AirPlay, Chromecast, HDMI eARC |
| Тип сабвуфера | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| загальна потужність | 540 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 704 ₴










