Смартгодинник Xiaomi Band 8 Pro у чорному кольорі з круглим корпусом розміром 46x46 мм. Оснащені екраном діагоналлю 1,74 дюйма, акумулятором ємністю 289 мАч з часом роботи до 336 годин. Підтримують GPS, водонепроникність, моніторинг пульсу. Вбудовані датчики: акселерометр, гіроскоп, датчик світла. Працюють з Android та iOS через Bluetooth v5.1. Ремінець силіконовий чорного кольору. Вага 22,5 г, товщина 9,99 мм. Батарея технології Li-Ion.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Розумні годинники |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 289mAh |
| Версія Bluetooth | v5.1 |
| Вага | 22.5 |
| Внутрішня пам'ять | 16 MB |
| Час роботи | 336 |
| Висота | 4.6 мм |
| Діагональ екрана | 1.74 |
| Довжина: | 0.999 |
| Ємність батареї | 289 |
| Вимірювання | Пульса |
| Максимальний час роботи | 336 годин |
| Мoдель | Mi Band 8 Pro |
| Особливості | GPS, пульсометр, Акселерометр, Гіроскоп |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Сумісність із системою | Android, iOS |
| Ступінь захисту IP | 5ATM |
| Технологія батареї | Li-Ion |
| Технологія дисплея | AMOLED |
| Товщина | 9.99 |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 4.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴





