Доставка зі складу 5-10 днів. ✅Розумний годинник Joyroom серії FC2 Classic з функцією відповіді на дзвінок IP68 чорний (JR-FC2) ✅ ✅ Розумний годинник Joyroom Classic Series IP68 – чорний (JR-FC2) Ви шукаєте годинник із класичним виглядом, але з багатьма розумними функціями? Обирайте смарт-годинник Joyroom JR-FC2, який вимірює артеріальний тиск, підраховує кроки, пропонує програми тренувань і одночасно підключається до вашого телефону, щоб відповідати на дзвінки. Ця модель може здивувати навіть найбільших ентузіастів техніки. Розумний годинник Joyroom має десятки вбудованих програм, понад 100 унікальних циферблатів і понад 100 спортивних режимів. Це допоможе вам розвивати фізичну форму, спілкуватися з близькими, стежити за своїм здоров'ям. Кількість вбудованих функцій може запаморочити голову. Крім того, годинник має класичний позачасовий вигляд: 1,32-дюймовий круглий корпус і металева заводна головка поєднуються з діловим стилем і стильним casual. Joyroom JR-FC2 — це більше, ніж розумний годинник! Найважливіші переваги смарт-годинника Joyroom FC2 Classic Series JR-FC2: Специфікація: В комплекті: ✅6956116743833 ✅Розумний годинник Joyroom серії FC2 Classic із функцією від ✅
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joyroom |
| Стан | Новий |
| Тип | Розумні годинники |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150 |
| Висота | 47 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | GPS |
| Ємність акумулятора | 220mAh |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | JR-FC2 |
| Марка | Joyroom |
| Операційна система | Android |
| Співпраця із системою | Android |
| Доля | Męskie |
| Ширина | 47 мм |
| клас захисту IP | IP68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴











